Wydawnictwo Genesis on-line
co nowego? | nasza pełna oferta | o wydawnictwie | zamów książki!

[ oferta ] [ książki o dzieciach ] [ antropozofia:   Strona I | Strona II | Strona III ] [ Inne ]

O   D Z I E C K U

Wszystkie książki można u nas kupić po cenach bardziej konkurencyjnych niż w księgarniach. Wystarczy wypełnić zamówienie, a my wyślemy książki natychmiast do Państwa domu...
REGULAMIN SKLEPU
Książka (antropozofia, ezoteryka): W trosce o dziecko
W trosce o dziecko
Praktyczny podręcznik dla rodziców, opisujący nie tylko choroby i typowe dolegliwości dziecięce, ale również sposób postępowania uwzględniający naturalne sposoby leczenia, jak np. okłady czy kompresy, umożliwiające prawidłową walkę organizmu z chorobą, a także problemy wychowawcze, zaburzenia rozwoju, stany lękowe, przypadki tzw. "dzieci trudnych", postępowanie w nagłych wypadkach itp. Książka stanowi kompendium wiedzy medycznej i pedagogicznej z punktu widzenia medycyny antropozoficznej i pedagogiki waldorfskiej. poswięcona jest opiece nad dzieckiem, począwszy od pierwszych dni po urodzeniu aż do okresu dojrzewania.
Autor: Glocker, Goebel Cena: nakład wyczerpany
Dodatkowe informacje: 416 stron , format B5, twarda okładka.

Książka (antropozofia, ezoteryka): Zabawki z naturalnych materiałów
Zabawki z naturalnych materiałów
Dlaczego klocki lego i lalki typu Barbie są szkodliwe dla dzieci? Dlaczego w dobie komputerów należy dawać dziecku do zabawy kasztany, żołędzie i łódeczki z kory? Książka pokazuje, jak przez prawidłowe kształtowanie zabawy wspomóc rozwój dziecka. Zawiera dokładne opisy wykonania prostych zabawek z drewna, szmacianych laleczek, pajacyków itp., umożliwiających dzieciom aktywną i twórczą zabawę.
Autor: Freya Jaffke Cena: 9 zł
Dodatkowe informacje: 96 stron ,

Książka (antropozofia, ezoteryka): Święta przez cały rok (część I)

Święta przez cały rok (część I)
Książka poświęcona jest przygotowaniu dziecka do przeżywania różnych świąt w ciągu roku. Pierwsza część poświęcona jest świętom okresu zimowego i obejmuje czas od początku adwentu do końca karnawału. Pomaga przygotować dzieci nie tylko do najważniejszego święta tego okresu, jakim jest Boże Narodzenie, ale również do innych tradycyjnych świąt. Pomaga wprowadzić dziecko w odpowiedni nastrój, inny dla każdej pory roku i każdego święta. Zawiera wiele kolorowych ilustracji. Wydana na kredowym papierze.
Autor: Freya Jaffke Cena: 28 zł
Dodatkowe informacje: 64 stron , kolorowe ilustracje, kredowy papier.

Książka (antropozofia, ezoteryka): Święta przez cały rok (część II)

Święta przez cały rok (część II)
Druga część poświęcona jest przygotowaniu dziecka do przeżywania świąt w okresie od Wielkiego Postu, poprzedzającego okres Wielkanocy, do końca jesieni. Podobnie jak pierwsza część pomaga przeżywać wraz z dziećmi wiele tradycyjnych świąt, jak Zielone Świątki, dzień Świętego Jana, święto Michała Archanioła itd. Pomaga wprowadzić dziecko w odpowiedni nastrój obchodzonego święta. Zawiera również wiele kolorowych ilustracji i jest wydana na kredowym papierze.
Autor: Freya Jaffke Cena: 28 zł
Dodatkowe informacje: 66 stron , kolorowe ilustracje, kredowy papier.

Książka (antropozofia, ezoteryka): Boże Narodzenie - ozdoby na okres adwentu i świąt
Boże Narodzenie - ozdoby na okres adwentu i świąt
Książka poświęcona tradycyjnym ozdobom na okres adwentu i świąt Bożego Narodzenia. Zawiera szczegółowy opis wykonania różnych ozdób świątecznych: świec woskowych, wieńców adwentowych, stajenek, witraży,kolorowych gwiazd z bibułek, gwiazd ze słomek, lampionów i innych przedmiotów związanych z oczekiwaniem Bożego Narodzenia. Zawiera wiele barwnych ilustracji. Wydana na kredowym papierze.
Autor: Thomas Berger Cena: 14 zł
Dodatkowe informacje: 96 stron , kolorowe ilustracje, kredowy papier.Wszystkie książki można u nas kupić po cenach bardziej konkurencyjnych niż w księgarniach. Wystarczy wypełnić zamówienie, a my wyślemy książki natychmiast do Państwa domu...
REGULAMIN SKLEPU

[ w górę ]


Copyright (c) 1998-2019 Wydawnictwo Genesis.
Wykonanie i administracja witryny: apivision.com